+48 22 270 11 19 biuro@pharmavitae.com.pl

   Dystrybutor certyfikowanej medycznej marihuany

   Firma PharmaVitae jest dystrybutorem gwarantowanej certyfikatami medycznej marihuany

   Współpracujemy tylko z zaufanymi producentami, którzy gwarantują uprawę marihuany w ścisłych, kontrolowanych warunkach.

   Każda hodowla jest testowana w celu spełnienia restrykcyjnych wymagań jakościowych. Badania potwierdzone certyfikatami świadczą o bezpieczeństwie produktu i stałej zawartości głównych składników bioaktywnych – THC i CBD.

   1 listopada 2017 r. weszła w życie nowelizacja ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, która umożliwiła lekarzom wypisanie recepty na medyczną marihuanę. Surowce do sporządzania leku recepturowego mogą być przepisywane w formie suszonych kwiatów lub ekstraktów o wystandaryzowanej jakości. Zastosowanie suszu wymaga użycia waporyzatora, natomiast ekstrakty są podawane w formie doustnej.

   Produkty konopne są środkami odurzającymi z grupy 1-N, dlatego są wypisywane na receptach przeznaczonych do wystawiania leków narkotycznych. Recepty realizuje się w aptekach odpłatnie – lek ten nie jest refundowany.

   Medyczna marihuana jest alternatywą dla grupy pacjentów, u której terapia konwencjonalna nie przynosi skutecznych efektów.

   Wskazania do stosowania są bardzo szerokie, jednak najczęściej wykorzystuje się terapeutyczne działanie substancji zawartych w konopiach u chorych na:

   • padaczkę lekooporną,
   • stwardnienie rozsiane,
   • bezsenność,
   • wrzodziejące zapalenie jelita grubego,
   • chorobę Parkinsona czy
   • chorobę Alzheimera.

   Powszechnie przepisywana jest w łagodzeniu bólów związanych z nowotworami, a także bólów przewlekłych i neuropatycznych.

   Dla wielu osób jej stosowanie jest jedynym źródłem ukojenia w chorobie, w wielu przypadkach bardzo ciężkiej lub nieuleczalnej. Zwykle wystarczają niskie dawki, dlatego działania niepożądane występują stosunkowo rzadko.

    

   Mając na uwadze fakt, że pacjenci bardzo dobrze tolerują medyczną marihuanę, należy wykorzystywać jej dobroczynne właściwości.

   Badania potwierdzone certyfikatami świadczą o bezpieczeństwie medycznej marihuany i stałej zawartości głównych składników bioaktywnych – THC i CBD.

   Jesteśmy Partnerem w Twoim  biznesie

   PharmaVitae
   spółka z ograniczoną

   odpowiedzialnością sp. k.

   ul. Elizy Orzeszkowej 3/35, 59-820 Leśna, Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS: 0000412104
   NIP: 613-157-18-58
   REGON: 021830840

   ID KAMSOFT: 874459
   ID HURTOWNI (rejestr medyczny): 109368

   SPRAWDŹ JAK NAS DODAĆ DO KAMSOFT

   Kontakt - biuro Pharmavitae

   1 + 6 =