W myśl zasady, że to zespół ludzi tworzy naszą firmę, stale powiększamy grono pracowników, dbając o ich rozwój, komfort pracy oraz wzajemne relacje, co czyni codzienną pracę bardziej efektywną.

Nasza oferta pracy jest skierowana do osób zdecydowanych związać swoją karierę z branżą farmaceutyczną. Oferujemy stanowiska specjalistyczne i asystenckie, a dla profesjonalistów z bogatym doświadczeniem zawodowym proponujemy stanowiska menedżerskie. Jeśli zaś dopiero kończysz naukę i chcesz zdobyć doświadczenie, zachęcamy do odbycia stażu w PharmaVitae.

Proces rekrutacji do PharmaVitae pozwala nam poznać kandydata na pracownika i sprawdzić zarówno jego kompetencje zawodowe, jak i cechy osobowości. Pragniemy, aby nasi pracownicy identyfikowali się z wartościami firmy i z zaangażowaniem realizowali codzienne zadania, dbając wspólnie o rozwój i efektywność.

Etap 1 – Po przeczytaniu ogłoszenia wyślij do nas swoją aplikację, jeśli bliskie Ci są kompetencje, wartości i wyzwania, jakie oferujemy. Zapoznaj się z historią i działaniami naszej firmy, aby mieć pewność, że jest to idealne miejsce dla Ciebie.

Etap 2 – Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu omówienia wspólnych oczekiwań i umówienia terminu spotkania.

Etap 3 – Podczas spotkania w naszej firmie omówimy zakres działań, Twoje kompetencje i oczekiwania. Ten etap pozwoli nam zweryfikować możliwości współpracy.

Etap 4 – Ostatnim etapem rekrutacji jest spotkanie, na którym składamy kandydatowi propozycję zatrudnienia i omawiamy warunki zatrudnienia.

*Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Leśnej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Leśnej przy ul. E. Orzeszkowej 3/35. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Rekrutacja

tel: +48 22 207 29 06
e-mail: rekrutacje@pharmavitae.com.pl