Dbamy o naszych pracowników nie tylko w godzinach pracy, ale również wychodząc naprzeciw trudnościom w życiu codziennym. Wiemy, że szczęśliwy i spokojny o swoją przyszłość pracownik jest wartością naszej firmy.

Staramy się w każdym obszarze jego życia wspierać i reagować, kiedy jest to potrzebne. Stawiamy na rozwój naszych pracowników, oferując im liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, a także wyznaczając im zadania, dzięki którym mogą stale poszerzać swoje kompetencje. Opinie pracowników pokazują, że troska PharmaVitae o wysoką jakość pracy i życia jest dla nich ważna i doceniana.

„Pracując w PharmaVitae urodziłam dwoje cudownych dzieciaków. Nie miałam najmniejszej wątpliwości, czy po urlopie macierzyńskim moje stanowisko będzie na mnie nadal czekało.”

Dobrochna Madejek
Zastępca Kierownika Hurtowni

„Ślub był bardzo ważnym momentem w moim życiu. PharmaVitae wsparła mnie na nowej drodze życia. Dostałam bon na zakupy w IKEA aby urządzić nasze pierwsze wspólne mieszkanie.”

Anna Tokarska
Księgowa

„Kiedy w wakacje nie mogłem zorganizować opieki dla mojej córki zadzwoniłem do PharmaVitae z informacją, że nie mogę przyjść do biura i będę pracował w domu. Nie było najmniejszego problemu z homeoffice.”

Ireneusz Wojciechowski
Kierownik ds. logistyki i produkcji

„Bardzo dobrze wspominam swoje pierwsze dni pracy w PharmaVitae. Wszyscy byli pomocni i otwarci. Okazało się, że rozpoczęcie kariery zawodowej w nowej firmie nie musi się wiązać ze stresem, lecz być ciekawą przygodą.”

Jakub Bagiński
Analityk w Dziale Zakupów

Biuro PharmaVitae

tel: +48 22 207 29 06
e-mail: biuro@pharmavitae.com.pl