PharmaVitae to ekspert importu równoległego na polskim rynku farmaceutycznym. Już od 2011 budujemy swoją pozycję lidera, współpracując z partnerami biznesowymi z Unii Europejskiej, jak też sukcesywnie powiększając portfolio importowanych produktów leczniczych, marek własnych i usług logistycznych.

W wyniku konsekwentnie realizowanej misji, szerszy dostęp do skutecznej terapii stał się faktem, a leki z importu  trafiają do milionów pacjentów. Z myślą o nich, codziennie dostarczamy nasze produkty do tysięcy aptek na terenie całej Polski. Gwarantują to wypracowane narzędzia logistycznie i dynamiczny rozwój handlu równoległego. Ten innowacyjny model biznesowy oparty jest na markach własnych i pakiecie usług logistycznych.

Jesteśmy kompetentnym partnerem biznesowym, gotowym do współpracy na bardzo wymagającym rynku farmaceutycznym, co doceniają nasi kontrahenci ze wszystkich krajów UE. Stale inwestujemy w rozwój i nowe technologie. Przede wszystkim jednak, celem PharmaVitae jest utrzymanie zaufania pacjentów, którym nasze działania umożliwiają skuteczną codzienną terapię i poprawę jakości życia.

 

Biuro PharmaVitae

tel: +48 22 207 29 06
e-mail: biuro@pharmavitae.com.pl