Biuro PharmaVitae, zlokalizowane w Pruszkowie, odpowiada za dobrą organizację całej firmy. To miejsce wysoce funkcjonalne i nowoczesne, z wygodnym parkingiem i praktycznymi rozwiązaniami przestrzennymi.

Lokalizacja przy Alejach Jerozolimskich zapewnia pracownikom dogodny dojazd. Biuro, to jednak nie tylko lokalizacja i wnętrze, to przede wszystkim ludzie. W PharmaVitae mile widziani są zarówno młodzi pracownicy z niewielkim doświadczeniem, którzy chcą swoją przyszłość związać z branżą farmaceutyczną, jak i specjaliści z długim stażem, o wysokich kwalifikacjach. Aby realizacja projektów firmy była jak najbardziej efektywna, łącząc w zespoły doświadczonych specjalistów z dopiero rozpoczynającymi karierę, integrujemy wysokie kompetencje i doświadczenie ze świeżym spojrzeniem i innowacyjnymi pomysłami.

Dbamy o komfort pracy, budując atmosferę wsparcia i pomocy dla naszych pracowników. Dzięki temu wiemy, że możemy liczyć na ich pełne zaangażowanie i autentyczną radość z codziennych, wspólnych sukcesów.

Biuro PharmaVitae

tel: +48 22 207 29 06
e-mail: biuro@pharmavitae.com.pl