Firma farmaceutyczna PharmaVitae posiada własną hurtownię farmaceutyczną, o pojemności blisko 2000 miejsc paletowych, a najwyższe standardy jakości zapewniają sprawny przebieg procesów transportu, przechowywania i sprzedaży.

Wdrożony System Zarządzania Jakością gwarantuje, że wszystkie procesy w zakresie zakupu produktów leczniczych, ich transportu, przechowywania i kompletacji oraz wydania i transportu do klienta, są zgodne z wymaganiami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej.

Dzięki precyzyjnym procedurom i jasno określonym zasadom reklamacji oraz zwrotów gwarantujemy pełne zabezpieczenie jakości produktów leczniczych, a sprawny proces wstrzymania i wycofywania ich z obrotu zapewnia całkowite bezpieczeństwo dla pacjenta. Działania podejmowane w zakresie dystrybucji produktów leczniczych są jasno zdefiniowane i podlegają systematycznemu przeglądowi.

Nasza hurtownia farmaceutyczna jest wysoko oceniana podczas audytów zarówno obowiązkowych, jak i tych przeprowadzanych przez naszych partnerów biznesowych.

Bardzo ważnymi aspektami działalności są dla nas zarówno wysoka jakość produktu, jak i obsługi klienta. Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia – przestrzegamy wymagań prawa pracy dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy na terenie obiektów magazynowych.

Licencja hurtowni pozwala nam na obrót szerokim wachlarzem produktów zgodnie z zezwoleniem Głównego Inspektora Farmaceutycznego: NOH.5100.20.2017.1081.MP.8.

 

Hurtownia farmaceutyczna PharmaVitae

Działamy w szerokim zakresie usług. Oferujemy:
• dystrybucję leków, wyrobów medycznych, kosmetyków i suplementów diety do sieci aptek, indywidualnych aptek, drogerii, hurtowni oraz niektórych placówek zdrowotnych,
• współpracę z klientami w całej Polsce,
• dostawy, zgodne z wymogami transportowymi dla określonej grupy produktów,
• profesjonalne działania marketingowe online i offline,
• możliwość śledzenia postępu w realizacji danego zlecenia.

Na bieżąco obserwujemy to, co dzieje się na rynku farmaceutycznym. Reagujemy na potrzeby klientów w naszym kraju. Dzięki temu możemy błyskawicznie wdrożyć nowe rozwiązania, tym samym dbając o pacjentów i spełniając ich wymagania. W wyborze kolejnych produktów, które dystrybuujemy, kierujemy się bezpieczeństwem tych środków dla pacjentów. Wybieramy tylko produkty najwyższej jakości. Oferujemy m.in. sprawdzone linie aptecznych kosmetyków, przeznaczonych do pielęgnacji skóry dzieci.

PharmaVitae jest specjalistą z zakresu handlu równoległego. Nasi pracownicy mają doświadczenie w tej dziedzinie od samego początku, czyli od momentu, gdy Polska wstąpiła do UE. Te 14 lat praktyki zaowocowało znacznym wzbogaceniem naszej oferty produktowej oraz zwiększeniem liczby dostawców i podmiotów, z którymi owocnie współpracujemy.

Zapraszamy do kontaktu jednostki, które pragną nawiązać współpracę – czy to w zakresie odbioru oferowanych przez nas wyrobów medycznych, leków i specjalistycznych kosmetyków, czy też w obrębie dostawy nowych produktów do naszej hurtowni leków. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie i wsparcie na każdym z etapów kooperacji.

Hurtownia Farmaceutyczna

Parzniewska 18
05-800 Pruszków
Panattoni Park Pruszków II
Budynek B

tel: +48 22 244 23 08
fax: +48 22 244 23 41
e-mail: hurtownia@pharmavitae.com.pl