Współpracujemy z aptekami, hurtowniami i producentami w kraju i za granicą, którzy cenią nas za wysoką jakość obsługi i elastyczność działania.

Poszukujemy nowych możliwości i szybko wdrażamy je w życie, co stanowi korzyść dla naszych dostawców i odbiorców. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom jakie stawia nam branża farmaceutyczna, co skutecznie motywuje do poszerzania naszej oferty. W codziennych działaniach łączymy handel równoległy, usługi i logistykę, aby leki, medykamenty czy dermokosmetyki apteczne były dostępne dla wszystkich, którzy ich potrzebują.

Dla realizacji naszej misji „w trosce o szerszy dostęp do skutecznej terapii” powiększyliśmy obszar magazynowania hurtowni farmaceutycznej, która działa zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej, a licencja hurtowni pozwala na obrót szerokim wachlarzem produktów w korzystnej cenie. Zgodnie z naszą strategią rozwoju, portfolio firmy wzbogaciło się o Nasze Marki, dla których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na obszarze rynku polskiego.

Współpraca

tel: +48 22 207 29 06
e-mail: handel@pharmavitae.com.pl

Pliki do pobrania

Ulotka Viregyt