PharmaVitae stale poszerza portfolio o specjalistyczne produkty, które odpowiadają na wymagające i stale rosnące potrzeby konsumentów i farmaceutów – najwyższą jakość i bezpieczeństwo dla pacjenta.

Wybieramy dermokosmetyki apteczne docenione na wielu rynkach, oferując je naszym klientom w atrakcyjnych cenach. PharmaVitae dba o rozwój biznesu w Polsce, przy ścisłej współpracy z producentem, elastycznie odpowiadając na potrzeby lokalnego rynku polskiego. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Maternea – kosmetyków do specjalistycznej pielęgnacji w ciąży i po urodzeniu dziecka oraz Bebble – naturalnych preparatów, przeznaczonych do delikatnej pielęgnacji dziecka już od pierwszych chwil po urodzeniu. To tylko wybrane z licznych kosmetyków aptecznych, które oferujemy. Stale powiększane portfolio pozwala wybierać najlepszej jakości produkty dla kompleksowej opieki i pielęgnacji naszych klientów.

Biuro PharmaVitae

tel: +48 22 207 29 06
e-mail: biuro@pharmavitae.com.pl

Maternea

Maternea

Specjalistyczna pielęgnacja w ciąży i po urodzeniu dziecka. To praktyczne i skuteczne preparaty do codziennego mycia i pielęgnacji skóry, podczas ciąży (-9m) i po urodzeniu dziecka (0m+).

Zobacz więcej
Bebble

Bebble

Troskliwa pielęgnacja od pierwszego dnia 15 niezastąpionych produktów i 20 dobranych składników ziołowych otoczy Twoje dziecko opieką od pierwszego dnia życia.

Zobacz więcej