Jesteśmy wyspecjalizowanym operatorem w zakresie logistyki, magazynowania i dystrybucji w hurtowym obrocie produktami leczniczymi. Zapraszamy do współpracy firmy farmaceutyczne poszukujące wiarygodnego dystrybutora o zasięgu ogólnopolskim.

Nasza oferta dla producentów obejmuje kompleksowy pakiet usług umożliwiających wspólne osiąganie sukcesu. Zapewniamy Państwu wsparcie w obszarze promocji i sprzedaży, dystrybucji leków oraz logistyki. Gotowe rozwiązania i logistyczny know-how pozwalają na szybką realizację i elastyczne dopasowanie do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy. Nasza oferta to nie tylko magazynowanie, konsygnacja i dystrybucja leków, ale także dodatkowe usługi, takie jak transport leków w kontrolowanych warunkach czy promocja powierzonych produktów we wskazanych punktach, jak apteki czy hurtownie farmaceutyczne.

Nasz system jakości, zgodnie z wymaganiami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej obejmuje strukturę organizacyjną oraz całokształt procesów zachodzących w hurtowni. Działamy zawsze w zgodzie z zasadami Prawa Farmaceutycznego. Jeśli szukasz profesjonalnego dostawcy usług logistycznych i rozważasz outsourcing usług logistycznych, jesteśmy gotowi do podjęcia współpracy.

Biuro PharmaVitae

tel: +48 22 207 29 06
e-mail: biuro@pharmavitae.com.pl