Konsygnacja

Nasza hurtownia farmaceutyczna jest zarejestrowanym składem konsygnacyjnym, co uprawnia nas do współpracy w zakresie magazynowania i konsygnacji w pełnym zakresie czynności magazynowych.

Oferujemy kompleksowe usługi – od obsługi dostaw, przez składowanie, kompletację do spedycji. Oferujemy również zaopatrzenie i zarządzanie zapasem, a także transport realizowany w kontrolowanych warunkach. Dla producentów, PharmaVitae świadczy usługi w zakresie wszelkich produktów dystrybuowanych przez naszą hurtownię w temperaturach 2-8°C, 8-15°C, 15-25°C, zgodnie z zezwoleniem Głównego Inspektora Farmaceutycznego, w tym leków psychotropowych, narkotycznych i cytostatyków. Nad zgodnością z wszelkimi wymogami prawa farmaceutycznego w całym łańcuchu dostaw czuwa nasz wykwalifikowany Dział Jakości.

Dogodna lokalizacja naszego magazynu w centralnym punkcie Polski – przy autostradzie A2 (zjazd Pruszków), 6 km od węzła Konotopa łączącego ruch z drogami S2 i S8 – zapewnia sprawną obsługę klienta na terenie całego kraju. Bazując na własnym doświadczeniu służymy również wsparciem przy uruchomieniu hurtowni i uzyskaniu zezwolenia.

Więcej informacji o usługach z zakresu dystrybucji znajdziesz na naszej dedykowanej stronie www.entrago.pl

Usługi

tel: +48 22 207 29 06
logistyka@pharmavitae.com.pl