Transport

PharmaVitae postawiła na uznanego i sprawdzonego partnera w usługach transportowych. Dzięki temu możemy gwarantować, że nasze usługi transportowe są terminowe, skuteczne i na najwyższym poziomie.

W obszarze kompetencji Thermotrans jest transport w warunkach kontrolowanych, transport krajowy i zagraniczny. To także certyfikowany przewoźnik Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej, posiadający certyfikat ISO 9001. Lokalizacja w centrum Polski pozwala na szybkie dotarcie do klientów w Polsce i Europie.

Transport produktów farmaceutycznych przeprowadzany jest w warunkach temperatury kontrolowanej w zakresie od 0°C do +25°C. Przewóz wszystkich grup leków do aptek i wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dostawa. Pojazdy są odpowiednio dostosowane do potrzeb transportu farmaceutycznego o dopuszczalnej ładowności do 3,5 tony oraz samochody dwukomorowe, które umożliwiają przewóz w warunkach multitemperatury. Samochody zostały wyposażone są w GPS, dzięki temu mamy możliwość śledzenia trasy samochodu oraz monitorowania aktualnej temperatury ładunku w czasie rzeczywistym. Najwyższy poziom usług potwierdzają certyfikat Dobrych Praktyk Dystrybucyjnych oraz certyfikat ISO 9001, a import równoległy leków jest realizowany zgodnie z prawem obowiązującym w krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Usługi

tel: +48 22 207 29 06
logistyka@pharmavitae.com.pl